CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен NET

Реєстрація домена net за 849.00 грн.

Показувати ціну net в

Вартість домену net
Реєстрація 849.00
Продовження 849.00
Трансфер 617.00
Відновлення 6399.00
Особливості net
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 3

.NET - міжнародний домен верхнього рівня, який є одним з найбільш популярних доменів в світі,  звучний для більшості мов і легко запам’ятовується. Популярності йому додав і той факт, що з моменту делегування були відсутні будь-які обмеження на його реєстрацію.

Сьогодні купити домен .NET можуть  всі бажаючі комерційні структури і приватні особи. Це призвело до того, що знайти незайняте ім'я в цій зоні стало непростим завданням.

.NET допускає реєстрацію на мовах нелатинської абетки (підтримка IDN), зокрема підтримує кирилічні символи.

Все, що вам потрібно зробити - це перевірити наявність вільного доменного імені і зареєструвати його.

Для кого домен NET?

Якщо вам важливі статусність, впізнаваність і звучність імені вашого ресурсу -  домени NET для вас. Багато хто з клієнтів справедливо розглядає їх як альтернативу найпопулярнішому в світі домену .COM.

При створенні доменної зони .NET передбачалося, що домен буде використовуватися переважно компаніями або приватними особами, сфера діяльності яких пов'язана з мережевими технологіями або комунікаціями, але користувачам з різних секторів економіки цей домен теж сподобався. Сьогодні вважається, що .NET чудово підходить для сайту будь-якої компанії, а також фізичної особи, різноманітної тематики та напрямків діяльності, без географічної прив'язки. 

Всі дії з доменом повністю автоматизовані і проводяться через офіційних реєстраторів, до яких відноситься і CityHost. Переконавшись, що бажане доменне ім'я вільне, поспішайте його зареєструвати, тому що конкуренція в цій міжнародній доменній зоні одна з найбільших.

Цей домен підійде вам, якщо ваша мета:

 • зареєструвати ім'я сайту в одній з найбільш відомих і популярних міжнародних доменних зон,
 • створити сайт зі звучним ім'ям і привернути до нього увагу.

Трохи з історії домену .NET

Він був одним з перших доменів верхнього рівня (разом з .COM, .EDU, .GOV, і ін.), які були делеговані в січні 1985 р. Назва походить від англійського "network" ("мережа"). Спочатку передбачалося, що він буде призначений для організацій, що працюють в сфері мережевих технологій: Інтернет-провайдери, телеком-компанії, хостинг-провайдери, дата-центри та інші, що надають послуги в Мережі. Однак обмеження реєстрації так і не були введені заради популяризації та комерціалізації даної доменної зони.

Переваги реєстрації net у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації net у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен net, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.