CityHost.UA
Допомога і підтримка

Домен NET.UA

Реєстрація домена net.ua за 199.00 грн.

Показувати ціну net.ua в

Вартість домену net.ua
Реєстрація 199.00
Продовження 199.00
Трансфер 120.00
Відновлення 168.00
Особливості net.ua
IDN
Час реєстрації До 24 годин
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

NET.UA - публічна регіонально-тематична доменна зона другого рівня України. Відноситься до національного домену .UA (український аналог міжнародної тематичної доменної зони .NET).

Дана доменна зона є загальноукраїнською і не прив'язана до конкретної української географічної області.

Для кого домен net.ua?

Домен NET.UA призначений, здебільшого, для бізнесу.

Сьогодні всі зацікавлені фізичні та юридичні особи можуть зареєструвати доменне ім'я за допомогою реєстратора доменних імен в цій доменній зоні.

Історично, загальноукраїнський домен NET.UA зазвичай реєстрували компанії, які працюють в сфері мережевих технологій, і їх бізнес територіально обмежений територією України. До таких компаній відносяться інтернет- і хостинг-провайдери, телекомунікаційні компанії, оператори зв'язку, консалтингові компанії в сфері інформаційних і телекомунікаційних технологій.

Можна сказати, що сьогодні це правило дотримується все рідше, і не тільки в Україні. Так, домен першого рівня .NET є третьою за величиною доменною зоною після .COM і .DE. в світі. А доменна зона NET.UA - одна з найбільших в Україні.

Цей домен підійде Вам, якщо Ваша мета:

 • Отримати переважно український трафік
 • Свобода вибору доменного імені, зважаючи на відносно велику кількість вільних імен
 • Створити сайт зі звучним ім'ям і привернути до нього увагу
 • Купити відносно недорогий домен

Детальна інформація про особливості реєстрації доменних імен в Правилах делегування доменів третього рівня в .NET.UA

Трохи з історії домену NET.UA

Домен NET.UA, як доменна зона, побачив світ 1 серпня 1995 року. До 1 травня 2014 року зареєструвати домен міг кожен охочий самостійно, без участі реєстратора. Ті, хто замовляв цю послугу у реєстратора доменного імені, отримував можливість розпоряджатися доменом через зручну панель управління, технічну підтримку і т.п. Ті, хто реєстрував домен в зоні net.ua самостійно, - не мав таких переваг.

З 1 травня 2014 року при купівлі домену NET.UA були зняті всі обмеження для фізичних осіб. Тобто тепер будь-який бажаючий може зареєструвати даний домен. Єдине обмеження - реєстрація в даній доменній зоні можлива тільки через реєстратора доменних імен.

Адміністрування доменом здійснюється Групою координації домену NET.UA. Реєстрація є повністю вільною і не вимагає ніяких державних реєстраційних документів.

Переваги реєстрації net.ua у реєстратора CityHost

Вибір імені для сайту і покупка домену - важливий етап на старті онлайн-бізнесу. Наше завдання - зробити процес пошуку і покупки максимально зручним, а процес появи сайту в Мережі - швидким і безпечним. CityHost - офіційний реєстратор доменів з 2004 року. У нашому управлінні - десятки тисяч імен в більш ніж 100 доменних зонах.

 Переваги реєстрації net.ua у реєстратора CityHost

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен net.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.

* Пропозиція дійсна при реєстрації нового доменного імені і поширюється на нових клієнтів CityHost і клієнтів, які на момент участі в даній пропозиції користувалися послугами CityHost більше 60 днів тому.