CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен MOBI

Реєстрація домена mobi за 1276.00 грн.

Показувати ціну mobi в

Вартість домену mobi
Реєстрація 1276.00
Продовження 1276.00
Трансфер 1035.00
Відновлення 5555.00
Особливості mobi
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 3

Домен mobi відноситься до загальних доменів верхнього рівня. Відмітна особливість mobi - адаптація для мобільних пристроїв і гаджетів. Тут можуть розташовуватися мобільні дзеркала основного сайту або ресурси, спочатку орієнтовані на відповідні пристрої.

Реєстрація доменів mobi повністю вільна. Перед тим, як купити домен mobi слід переконатися в тому, що бажане ім'я є.

Для кого mobi?

Перш за все, домен mobi застосовують для ресурсів, які спочатку створені для мобільних пристроїв. Отже, пошукові системи звертають увагу на якість верстки та дизайну.

Також користувачі, що виходять в інтернет з телефону, скоріше зайдуть на ресурс, розташований в доменній зоні mobi, що позитивно позначиться на статистиці ресурсу і подальше просування.

Серед інших причин зареєструвати найменування в доменній зоні mobi зазвичай виділяють:

Статусне ім'я. Якщо купити ресурс в доменній зоні mobi, вже у видачі пошукових систем він буде повідомляти користувачу про те, який перед ним ресурс і чим може бути корисний. Таким чином, відвідувач сайту отримує уявлення про нього ще до того, як зайде. Отримуйте цільову аудиторію завдяки доменній зоні mobi.
Простота просування. Оскільки відвідувач заходячи на сайт в доменній зоні з високою часткою ймовірності затримається на ньому, поліпшуються поведінкові фактори, що сприятливо відбивається на положенні ресурсу у видачі пошукових систем.
Доступні ціни. Реєстрація в доменній зоні mobi відрізняється доступною ціною. Почасти це пояснюється досить тривалою історією доменної зони mobi і і тим, що вже багато хто вирішив купити відповідну назву.

Трохи з історії mobi

Доменна зона mobi розпочала роботу в 2006 році. Одним з основних організаторів стала компанія Nokia, яка безпосередньо зацікавлена ​​в розвитку мобільного інтернету. Ця особливість і стала причиною того, що стала можлива реєстрація імені в спеціальному мобільному сегменті інтернету.

Щоб купити ім'я за мінімальною ціною рекомендується звернутися в нашу компанію CityHost. Ми пропонуємо широкий спектр додаткових послуг. Зокрема, у нас присутня хостинг, який прийме ваш ресурс, існує можливість продовжити термін володіння.

Для отримання оперативної інформації про вартість рекомендується уважно стежити за оновленнями на сайті. Ми регулярно оголошуємо про акції і спецпропозиції.

Переваги реєстрації mobi у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації mobi у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен mobi, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.