CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен ME

Реєстрація домена me за 1090.00 грн.

Показувати ціну me в

Вартість домену me
Реєстрація 1090.00
Продовження 1090.00
Трансфер 848.00
Відновлення 5537.00
Особливості me
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 3

Домен .ME

Невелика європейська країна Чорногорія має свій власний національний домен верхнього рівня – .ME. Його написання походить від англійської назви держави Чорногорія – Montenegro. Перші сайти з доменним ім'ям ME почали функціонувати з 17 липня 2008 року.

Раніше країна входила до складу Югославії, тому всі національні інтернет-ресурси використовували домен з написанням .YU. Однак у 2006 році Чорногорія стала незалежною від Сербії, тому актуальним виявилося питання вибору нового доменного імені. 24 вересня 2007 року за країною офіційно закріпили новий державний домен ME.

З 6 травня 2008 року на ньому почалася реєстрація доменів, найменування яких збігалися з минулими офіційну реєстрацію торговими марками. Реєструвати інші інтернет-ресурси користувачі змогли з 16 липня того ж року. Домен ME користувався великою популярністю: в першу ж добу зона .ME поповнилася 20 тисячами нових доменних імен.

.ME - популярний домен

Популярності домену додає візуальне збіг з англомовним словом me (переклад на російську – «я», «мене» або «мені»). У Мережі можна зустріти незвичайні адреси сайтів типу about.me (перекладається на російську «про мене») або present.me (означає «покажи (уяви) мені»).

Переваги реєстрації me у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації me у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен me, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.