CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен LUTSK.UA

Реєстрація домена lutsk.ua за 399.00 грн.

Показувати ціну lutsk.ua в

Вартість домену lutsk.ua
Реєстрація 399.00
Продовження 399.00
Трансфер 300.00
Відновлення 700.00
Особливості lutsk.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

Домен lutsk.ua відноситься до сегменту інтернету третього рівня. Обмеження на реєстрацію доменів в lutsk.ua відсутні. Щоб купити відповідне ім'я домена в lutsk.ua переконайтеся в його наявності.

Для цього рекомендується скористатися перевіркою вільних імен.

Для кого lutsk.ua?

Спочатку домени в lutsk.ua були створені для жителів міста Луцьк та Луцької області. Вони дозволили бізнесу заявити про себе в зазначених регіонах. Домени в lutsk.ua стали ідеальним способом для реклами.

Однак, доменна зона lutsk.ua корисна не тільки бізнесу. У ній створюються ресурси з найрізноманітніших тематик, включаючи громадські та історичні. Гарне поєднання букв, простота запам'ятовування зробили вкрай популярною доменну зону lutsk.ua.

Серед інших причин популярності доменної зони lutsk.ua можна виділити наступні:

Красиве звучання. Поєднання букв в доменній зоні lutsk.ua дозволяє підібрати найменування практично для будь-якої тематики. Це вигідно для бізнесу та некомерційних організацій.
Доступні ціни. Реєстрація імені в доменній зоні lutsk.ua варто зовсім недорого. При цьому, купити можна відразу на тривалий термін - десять років. Якщо такої необхідності немає, можна обмежитися більш традиційним періодом в один рік.
Швидке просування. Оскільки доменна зона lutsk.ua спеціально створена для використання в зазначених містах, пошукові системи наділяють сайти певною перевагою при ранжируванні в регіонах. Тому, за інших рівних, ресурси з доменної зони lutsk.ua виявляються у видачі вище своїх конкурентів.

Трохи з історії lutsk.ua

Спочатку доменна зона lutsk.ua створювалася для жителів регіону. Можливо, планувалося ввести обмеження на реєстрацію, однак цього так і не було зроблено.

Оскільки отримати адресу в зазначеному сегменті всесвітньої павутини міг кожен охочий, він став вкрай швидко розвиватися.

Щоб купити ім'я по найбільш вигідною ціною, рекомендується скористатися послугами нашої компанії, реєстратора CityHost. Ми пропонуємо широкий вибір додаткових послуг: продовження терміну володіння, послуги хостингу. В тому числі, ми переводимо сайти на нові майданчики і пропонуємо послуги обслуговування.

Додаткове переваги - низькі ціни на всі операції і велика кількість акцій і спецпропозицій. Щоб завжди йти в ногу з часом, рекомендується стежити за оновленнями на нашому ресурсі.

Переваги реєстрації lutsk.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації lutsk.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен lutsk.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.