CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен LINK

Реєстрація домена link за 519.00 грн.

Показувати ціну link в

Вартість домену link
Реєстрація 519.00
Продовження 519.00
Трансфер 404.00
Відновлення 5022.00
Особливості link
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 3

.LINK - молода доменна зона, якій виповнилося 4 роки в квітні 2018 р. Головною роллю .LINK є розширення світового доменного простору, без прив'язки до географічної приналежності. На реєстрацію в зоні .LINK можуть розраховувати як фізичні особи, так і різні організації і корпорації. Все, що потрібно зробити, щоб купити домен .LINK - це перевірити наявність вільного імені в цій зоні.

 

Для кого домен .LINK?

Термін "link" перекладається з англійської мови як "посилання" або "об'єднання".

Відповідно, .LINK може використовуватися компаніями, метою яких є налагодження контактів серед міжнаціональних організацій, об'єднання їх в професійні команди. Сайти в доменній зоні .LINK можуть використовуватися для згуртування різних груп за інтересами, об'єднаних спільними захопленнями і мріями: флористів, туристів, любителів собак та інших.

Купити доменне ім'я .LINK ми рекомендуємо тим, хто не обмежений в тематиці або конкретній регіональній присутності. Цьому домену просто судилося збільшити кордони для реєстрації різноманітних доменних імен. Адже в більшості зон, що користуються попитом, найоригінальніші і гучні імена вже давно розібрані. У той же час в .LINK ви все ще можете проявити фантазію і купити яскраве і звучне доменне ім'я.

Переваги доменної зони .LINK:

 • Тимчасово невисока популярність: саме завдяки малій популярності .LINK велика частина ефектних, універсальних імен на сьогоднішній день вільні. Це і є причиною утворення такого великого вибору у потенційного власника даного імені в .LINK для сайту.

 • Різноманітне застосування зони .LINK: з доменним ім'ям дозволяється реєструвати інтернет-ресурси різних тематичних напрямків, - адже обмежень просто немає.

Основними недоліками .LINK є:

 • Відсутність підтримки IDN.
 • Відносно висока вартість в порівнянні з регіональними доменами.
 • Новизна, яку, втім, можна віднести і до переваг.

Трохи з історії .LINK

.LINK - доменна зона, відкрита компанією Uniregistry Corp. всього кілька років тому, у квітні 2014 року. В даний час підприємство керує процесом реєстрації зон зі збільшенням кількості доменів верхнього рівня. І в зв'язку з перевантаженістю віртуальних територій .COM і .NET компанія вирішила створити настільки ж прості і універсальні домени, як .LINK.

Переваги реєстрації link у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації link у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен link, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.