CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен KYIV.UA

Реєстрація домена kyiv.ua за 99.00 грн.

Показувати ціну kyiv.ua в

Вартість домену kyiv.ua
Реєстрація 99.00
Продовження 399.00
Трансфер 199.00
Відновлення 698.00
Особливості kyiv.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

KYIV.UA — український домен третього рівня для сайтів, присвячених підприємництву та громадській діяльності в Києві та Київській області. Публічний домен KYIV.UA підпорядковується національній доменній зоні UA. 

Реєстрація домену KYIV.UA та його продовження доступне як фізичним, так і юридичним особам. 

Звертаємо вашу увагу, що ми вже не реєструємо домени KIEV.UA з російськомовним написанням назви міста Київ. Пропонуємо вам надавати перевагу україномовному домену з правильною українською транслітерацією назви Києва. Якщо ж ваш сайт вже розміщений на російськомовному домені — рекомендуємо прочитати статтю-інструкцію, яка допоможе вам перенести свій сайт на домен KYIV.UA без втрати трафіку.

Важливо знати, що домени KYIV.UA та KIEV.UA є дзеркальними, тобто взаємно зарезервовані для одного користувача. У двох таких доменів може бути лише один власник. 

Крім реєстрації ви також можете здійснити трансфер домену до нас, або купити домен і хостинг для сайтів Києва пакетно та отримати домен безкоштовно.

Для того, щоб зареєструвати доменне ім'я kyiv.ua, потрібно здійснити перевірку у відповідному полі в розділі домени, заповнити поля у формі та оплатити замовлення. Вся процедура максимально автоматична та не потребує звернення до техпідтримки. 

Але якщо виникли запитання або труднощі, наші спеціалісти завжди готові вам допомогти. 

Кому підійде київський домен KYIV.UA?

Найкраще купити домен KYIV.UA для бізнесу, який пропонує послуги або товари в межах міста Київ або Київської області. Також замовити домен KYIV.UA варто для блогів або інформаційних майданчиків, присвячених місцевим тематикам — сайтам про мандри, цікаві місця, історію, краєзнавство, новини. Ще один спосіб використання домену KYIV.UA — для розміщення сайтів місцевих організацій: навчальних закладів, благодійних фондів, комунальних підприємств які діють для мешканців Києва. 

У молодій доменній зоні KYIV.UA є багато цікавих та вільних імен, завдяки чому ви можете вибрати для свого сайту вдалий домен. 

Київський домен KYIV.UA часто використовують у ролі синоніма до основного домена, наприклад у зоні COM.UA чи .UA, таким чином зменшуючи ризики кіберсквотингу. Також його можна зареєструвати для розміщення сайту центральної філії або головного офісу, якщо основний веб-ресурс розміщений на загальному домені, який не має регіонального відношення.  

Домен kyiv.ua в Україні підходить для таких цілей: 

 • Вам потрібен локальний київський трафік. 

 • Ви бажаєте отримати красиве звучне доменне ім’я зі згадкою столиці. 

 • Вам потрібен недорогий і надійний домен у популярній, відомій користувачам зоні. 

Київ — не Киев. Трохи з історії домену KYIV.UA

Реєстрація доменів KYIV.UA розпочалася у лютому 2015 року — це був один із кроків дерусифікації доменної системи України. Доменне ім’я KYIV.UA мало стати правильною та логічною альтернативою для російськомовного домену KIEV.UA. 

Але власники сайтів Києва та Київщини не були достатньо проінформовані про таку можливість, тому продовжували реєструвати російськомовні домени. Щоб виправити ситуацію, українські реєстратори провели спільну інформаційну акцію під егідою адміністратора національної зони UA ТОВ «Хостмайстер». Акція допомогла збільшити кількість доменів у зоні KYIV.UA на 65% та ініціювала понад 1700 нових реєстрацій усього за два місяці. 

Втім, і зараз KYIV.UA поступається у кількості своєму російськомовному аналогу. Тому Cityhost  продовжує закликати українців звертати більше уваги на правильні україномовні домени Києва та вибирати для сайтів саме їх.

Переваги реєстрації kyiv.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації kyiv.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен kyiv.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.