CityHost.UA
Допомога і підтримка

Домен IN.UA

Реєстрація домена in.ua за 179.00 грн.

Показувати ціну in.ua в

Вартість домену in.ua
Реєстрація 179.00
Продовження 272.00
Трансфер 150.00
Відновлення 1100.00
Особливості in.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 3 роки
Мінімальна кількість символів в імені 3

IN.UA - національний домен другого рівня загального призначення, який є частиною основного українського домену .UA. Купити домен IN.UA, а також  продовжити його реєстрацію, можуть юридичні та фізичні особи всіх форм власності без обмежень.

У більшості випадків використовується приватними особами для індивідуального користування. Через певну територіально-географічну прив'язаність, домен IN.UA найчастіше застосовується для позначення приналежності до України.

Домен IN.UA реєструється в найстисліші терміни і дозволяє проводити трансфери (перенесення домену) від одного реєстратора до іншого. Він підтримує як символи латинського алфавіту, так і кирилічні символи.

Все, що вам потрібно зробити, щоб купити домен в зоні IN.UA - це перевірити наявність вільного доменного імені і пройти просту процедуру реєстрації.

Для кого домен IN.UA?

При створенні доменної зони IN.UA передбачалося, що вона буде використовуватися фізичними особами, так як вона є українським аналогом міжнародної зони .NAME. Сьогодні домен IN.UA активно використовується для найрізноманітніших цілей і є третьою за популярністю в українському сегменті Інтернету, адже він чудово підходить для сайту будь-якої компанії і тематики, географічно орієнтованого на українську аудиторію і національний ринок. Реєстрація без обмежень, невисока вартість покупки і продовження реєстрації тільки додали .IN.UA популярності.

Всі дії з доменом повністю автоматизовані і проводяться через офіційних реєстраторів доменних імен.

IN.UA підійде вам, якщо ваша мета:

 • отримати переважно український трафік,
 • створити сайт зі звучним ім'ям і привернути до нього увагу,
 • купити відносно недорогий домен в одній з найпопулярніших доменних зон України.

Трохи з історії домену IN.UA

Домен IN.UA був заснований в 2001 році. Доступним для реєстрації він став 18 серпня 2004 року.

"IN" від англійського "individual" ("приватний", "індивідуальний") підкреслює початкове призначення домену для його реєстрації і використання приватними особами. Крім доступності, багатьом подобається його вимова і написання, співзвучне з англійським прийменником "IN" ("в"), що підкреслює зв'язок з Україною. Сьогодні цим доменом користуються компанії практично всіх галузей і сегментів бізнесу без обмежень.

Переваги реєстрації in.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації in.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.82

з 5
на основі 63
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен in.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.