CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен IN.UA

Реєстрація домена in.ua за 439.00 грн.

Показувати ціну in.ua в

Вартість домену in.ua
Реєстрація 439.00
Продовження 499.00
Трансфер 249.00
Відновлення 798.00
Особливості in.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 3 роки
Мінімальна кількість символів в імені 3

Домен in.ua – одна з найпопулярніших доменних зон на території України. Популярність імен в цій зоні пов'язана з відсутністю регіональної складової. Якщо купити домен, наприклад, kyiv.ua, то сайт буде асоціюватися виключно зі столицею. Доменне ім'я в зоні in.ua ніби призначене для всієї території країни. Технічно, звичайно, різниці в зонах немає. Це лише «візуальна» сторона і питання сприйняття.

Хто може зареєструвати домен in.ua

Зареєструвати домен in.ua можуть юридичні та фізичні особи. Ніяких обмежень в цьому плані немає. Так само не потрібно надавати жодних документів. Все, що потрібно щоб отримати домен в користування - перевірити його і оплатити послугу. Щоб купити домен in.ua необхідно лише вказати дані про майбутнього власника імені. Як і зазначено вище це може бути просто людина або компанія. Згідно з договором на обслуговування, клієнт зобов'язаний вказати правдиві і актуальні дані. Процедура реєстрації включає в себе:

 • перевірку домену;
 • вказання ​​даних про власника;
 • оплату рахунку.

Як може виглядати домен

У випадку з доменною зоною in.ua немає якихось особливих відмінностей від інших українських зон. Домен in.ua в імені може містити:

 1. Символи латинської або кириличного алфавіту.
 2. Цифри.
 3. Тире.

Ім'я може включати в себе від 1 до 63 символів, починатися і закінчуватися буквою або цифрою. Тире можна використовувати тільки в середині, їх не може бути два поспіль.

Термін реєстрації in.ua домену

У плані термінів тут так само немає відмінностей від інших зон в Україні і навіть за її межами. Ім'я можна купити мінімально на 1 рік, а максимальний термін делегування становить 10 років. Реєстрація відбувається протягом декількох хвилин після отримання коштів. Перед настанням дати закінчення, клієнти отримують автоматичне повідомлення про необхідність продовження з можливістю оплатити рахунок.

Чи можна перенести домен in.ua на обслуговування в Cityhost.ua

Звичайно, ви можете здійснити трансфер домену in.ua до нас на обслуговування. Більш того, в такому випадку вартість продовження (при перенесенні) буде нижче вартості реєстрації.

Ви так само можете зареєструвати домен in.ua безкоштовно в разі придбання хостингу на один рік і більше. Просто виберіть відповідний хостинг, а в момент оформлення, вкажіть, що бажаєте отримати таке ім'я в подарунок.

Переваги реєстрації in.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації in.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен in.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.