CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен IN

Реєстрація домена in за 595.00 грн.

Показувати ціну in в

Вартість домену in
Реєстрація 595.00
Продовження 595.00
Трансфер 447.00
Відновлення 5069.00
Особливості in
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 3

.IN - національна доменна зона Індії, але купити адресу в .IN можуть користувачі абсолютно будь-якої країни. Обмеження на покупку були зняті в 2005 році. Купити і зареєструвати домен в.IN дозволяється на термін від 1 до 10 років. Потрібно пройти стандартну процедуру вибору імені та реєстрації. Перевагою реєстрації в доменній зоні .IN є відсутність вимог з надання паспортних даних.

Ім'я в доменній зоні .IN може складатись від 3 до 63 знаків.

Для кого .IN?

Хто бажає купити ім'я в .IN має знати, що зареєструвати домен може будь-яка фізична або юридична особа. Доменна зона .IN підійде для наступних інтернет-користувачів:

  • власників малого та середнього бізнесу в Індії,

  • мережевих адміністраторів,

  • цінителів індійської культури, які бажають просунути свій сайт на позицію вище у пошуковій системі.

За допомогою доменної зони .IN можна показати безпосередній зв'язок з індійською культурою і захистити власний бренд. За допомогою реєстрації товарного бренду під індійським найменуванням .IN легко запобігти порушенню авторських прав. Варто купити ім'я в зоні .IN, поки це не встиг зробити інший користувач.

Трохи з історії .IN

Адреса .IN є національною доменною зоною в Індії. Він був делегований ще в 1989 році, але зареєстрований тільки через 3 роки. Спочатку правила придбання домену .IN були дуже складними. База імен довго просто простоювала, адже вона практично не використовувалася. Побачити це можна за статистичними показниками: за більш ніж 10 років в базі .IN було зареєстровано всього 7000 доменів, що є вкрай низьким показником. Але вже в 2005 році проблема була вирішена, і база перестала бути закритою для мільйонів користувачів інтернету. Багатьох приваблювали красиві і звучні домени, тому практично половина з них була моментально розкуплена.

Переваги реєстрації in у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації in у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

  • Миттєва реєстрація
  • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
  • Система sms-нагадувань
  • Приховування персональних даних
  • Заборона операцій з доменом
  • Повна автоматизація в управлінні
  • SRV, NS, AAA-записи
  • Зручна панель управління
  • IDN
  • Сертифікат про реєстрацію домену
  • Автоподовження послуги
  • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен in, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.

Що таке домен

Домен - найменування веб-ресурсу, яка вказується в адресному рядку після протоколу https: //. Наприклад, cityhost.ua - наш домен.

Він може складатися з декількох рівнів:

  • Домен верхнього рівня. Є незмінним і підбирається з існуючих варіантів. Вказує приналежність сайту до держави (.ua - український сайт, .ru - російський), типу компанії (.com - комерційний веб-ресурс, .org - некомерційний) або тематики (.travel - туристичний сайт, .education - освітній портал).
  • Домен 2-го рівня. Була вигадана вами. Зазвичай складається з 1-2 слів, які описують напрямок діяльності фірми. Наприклад: CityHost, Tehno-Shop, UkrZoloto.
  • Домен 3-го рівня (піддомен). Використовується для створення окремих категорій сайту з унікальною адресою - блогу, форуму та ін. Наприклад, blog.cityhost.ua або forum.cityhost.ua. Також доменом третього рівня може бути ім'я в зоні kiev.ua, наприклад.
Як працюють домени

В інтернеті працює понад 1 млрд. сайтів, і для їх ідентифікації використовують спеціальний набір цифр, званий IP-адресою. Наприклад, 55.130.88.38. Простим користувачам складно запам'ятовувати таку інформацію, тому замість числових комбінацій стали використовувати адреси сайтів і DNS-систему, яка пов'язує їх з IP.

Принцип роботи домену такий:

  1. Користувач прописує в браузері URL-адресу сайту.
  2. DNS-система починає перевіряти домен по базі і після отримання потрібної інформації відправляє запит серверу, де лежать файли веб-ресурсу.
  3. Сервер обробляє запит і відображає користувачеві запитану сторінку.

Реєстрація доменів - важлива процедура, без якої сайт просто не буде доступний інтернет-користувачам. Не меншу роль відіграє і сервер, оскільки на ньому зберігаються файли веб-ресурсу. Щоб керувати сайтом з єдиної панелі управління, найкраще купити доменне ім'я і хостинг у одного провайдера. Це і зручно (економить час при роботі з файлами), і вигідно (комплексне замовлення виходить дешевше).

Навіщо реєструвати домен

Без домену сайт доступний тільки на локальному сервері, тобто працює в оффлайн-режимі. Якщо ж хочете, щоб на нього могли заходити інтернет-користувачі - потрібно зареєструвати доменне ім'я (адреса площадки) і придбати хостинг (де будуть зберігатися дані). З цього починається створення будь-якого сайту. Після реєстрації та оплати він стане доступним в мережі, і на нього зможуть заходити інші користувачі.

Рекомендується використовувати дану процедуру з максимальною вигодою. Збираючись купити домен, придумайте оригінальну назву, яка приверне увагу користувачів і, можливо, в майбутньому стане відомим брендом. При реєстрації обов'язково вказуйте достовірні персональні дані, щоб ви могли довести, що є власником конкретного домену.

Які бувають домени

Розрізняють 4 види доменів і кожен використовується для конкретної групи сайтів:

  • Національні. Купуються для фірм, які здійснюють діяльність в межах однієї країни. Наприклад, домен .ua реєструють українські компанії. Але для його покупки необхідна реєстрація власної торгової марки.
  • Регіональні. Вибираються для сайтів, що працюють в певному регіоні. Наприклад, домен kh.ua підходить для інтернет-магазинів, блогів, новинних порталів і інших площадок, які орієнтовані лише на користувачів з Харкова.
  • Загальні. Раніше такі домени визначали тип бізнесу. Наприклад, .com - комерційна компанія, .org - некомерційна. Зараз прив'язки більше немає і зареєструвати домен такого типу може будь-хто.
  • Тематичні. Використовуються для ідентифікації веб-ресурсів конкретної тематики. Наприклад, .estate - сайти, які працюють в сфері нерухомості.

Важливо відзначити, що з технічного боку немає різниці в доменній зоні і ви можете вибрати ім'я виходячи зі своїх особистих переваг.

Чи можна змінити зареєстрований раніше домен

Якщо попередній домен не влаштовує - завжди можна зареєструвати новий, а старий заредіректити. Тільки спочатку перевірте, чи вільна нова назва. Якщо немає - підбирайте іншу, якщо так - замовляйте її. Потім потрібно перенести сайт на нову адресу, грамотно налаштувавши перенаправлення зі старого URL. Це виконується для того, щоб оповістити пошукові системи про зміну доменного імені.

Важливо! Перед покупкою нового домену обов'язково перевіряйте його історію. Можливо, під цією адресою раніше працював сайт, який отримав погану репутацію в Google/Яндекс. Від такого домену краще відмовитися, оскільки в майбутньому це ускладнить просування площадки в пошукових системах.

На який термін можна купувати домен

Мінімальний термін, на який можна зареєструвати доменне ім'я - 1 рік, максимальний - 10 років.

Якщо запускаєте перший проект - візьміть недорогий домен на 12 місяців. Надалі можна буде скористатися функцією автоподовження, вказавши, на який термін продовжувати доменне ім'я. Ця опція корисна для всіх, хто націлений на тривалу роботу з сайтом і не хоче втратити важливі дані, випадково забувши про продовження послуги.

Що робити, якщо бажаний домен зайнятий

Якщо потрібна адреса зайнята - є три способи вирішення питання:

  • Вартість за домовленістю. Якщо домен зайнятий, але веб-ресурс за даною адресою недоступний - швидше за все, власникові він вже не потрібен. Можете спробувати зв'язатися з ним, скориставшись інформацією з бази W hois, і попросити продати домен вам за договірною ціною. Якщо сайт працює - це ускладнює завдання. Але і тут можна запропонувати власнику домену продати його за певну суму, яка влаштує обидві сторони.
  • Вибрати домен в іншій зоні. Якщо бажане ім'я зайнято, наша система запропонує схожі варіанти в інших зонах. Поруч буде вказана ціна домена, що допоможе швидко зорієнтуватися і зробити правильний вибір.
  • Трохи змінити назву. Якщо домен mysite.ua зайнятий, можна написати його через дефіс - my-site.ua. Або додати ключове слово, яке підходить для вашого бізнесу. Наприклад, якщо продаєте товари елітної категорії, то, як варіант, можна використовувати назву mysite-elite.ua.