CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен IF.UA

Реєстрація домена if.ua за 299.00 грн.

Показувати ціну if.ua в

Вартість домену if.ua
Реєстрація 299.00
Продовження 299.00
Трансфер 167.00
Відновлення 598.00
Особливості if.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

IF.UA - публічний домен другого рівня, географічна доменна зона, частина української зони верхнього рівня UA. Призначений для міста Івано-Франківськ та одноіменної області.

Придбати відповідне доменне ім'я можуть абсолютно всі бажаючі. Відмінна особливість IF.UA  у доступній вартості, легкості реєстрації і свободі вибору імені.

Приступити до реєстрації ресурсу в доменній зоні IF.UA можна негайно. Досить перевірити доступні імена і зареєструвати відповідне.

Для кого IF.UA?

IF.UA підійде вам, якщо для вас важливо:

 • залучити український трафік;

 • відкрити свій ресурс з яскравим ім'ям, щоб привернути до нього увагу;

 • придбати доступний за ціною варіант.

Серед переваг IF.UA варто відзначити:

 1. Український регіональний трафік. Якщо купити і зареєструвати ім'я в зоні IF.UA, власник гарантовано отримуватиме переважно український трафік з міста Івано-Франківськ. Такий варіант підійде як маленьким організаціям, так і великим компаніям, що працюють в регіоні або на території всієї України. IF.UA - ідеальний спосіб реєстрації представництва в регіоні.

 2. Широке застосування. Підходить для сайтів будь-якої тематики. Ви можете вибрати доменну зону IF.UA для реєстрації як корпоративного, так і громадського ресурсу, інформаційного порталу, сайту-візитки або особистого блога.

 3. Доступна ціна. IF.UA - це вигідно. Реєстрація проста, не займає багато часу. Продовжити сайти в доменній зоні IF.UA також не складно.

 4. Гарні імена. У IF.UA завжди можна підібрати гарну назву для свого ресурсу. Доменна зона IF.UA має досить просте і коротке ім'я, завдяки чому легко запам'ятовується.

 5. Простота просування. Якщо власника сайту цікавить трафік виключно Івано-Франківська або Івано-Франківської області, ця доменна зона ідеально підходить для просування. Для українського трафіку можна придбати адреси в різних регіональних зонах.

 

Трохи з історії IF.UA

IF.UA - одна з перших регіональних доменних зон України. Була делегована в 1992 році. Користується популярністю завдяки легкості реєстрації. За більш ніж 25 років в IF.UA зареєстровано близько 7 тисяч доменних імен. Оскільки IF.UA, в першу чергу, регіональний домен, - завжди можна знайти гарні вільні імена для вашого майбутнього ресурсу. Реєстрація в IF.UA повністю вільна. Охочим отримати адресу в доменній зоні IF.UA достатньо вибрати відповідне ім'я і купити його. Ім'я можна вибрати довжиною від 3 до 63 символів. Мінімальний час реєстрації становить рік, а продовжити його ви зможете ще на рік. Для власників доступна послуга WHOIS Protect, якою може скористатися кожен бажаючий.

CityHost - офіційний, перевірений часом, реєстратор доменних імен. Ми пропонуємо не тільки реєстрацію домену в зазначеній зоні, а й хостинг, оренду віртуальних і виділених серверів, а також додаткові супутні послуги.

Переваги реєстрації if.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації if.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен if.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.