CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен HOSTING

Реєстрація домена hosting за 19675.00 грн.

Показувати ціну hosting в

Вартість домену hosting
Реєстрація 19675.00
Продовження 19675.00
Трансфер 15303.00
Відновлення 21502.00
Особливості hosting
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 1 роки
Мінімальна кількість символів в імені 3

Переваги реєстрації hosting у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації hosting у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен hosting, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.

Що таке хостинг

Якщо говорити простою мовою, то хостинг - місце, де зберігаються файли сайту, база даних інтернет-ресурсу. Таке місце надають хостери або хостингові компанії.

Загальноприйняте визначення хостингу наступне. Хостинг - послуга надання користувачеві ресурсів серверного комп'ютера для розміщення веб-додатків і сайтів.

4 типи хостингів

Неможливо розкрити питання, що таке хостинг, не згадавши чотири його основних типи - віртуальний хостинг сайту, виділений сервер, віртуальний сервер, колокейшн.

Вибираючи віртуальний хостинг сайту або shared hosting, будьте готові до того, що ваш ресурс буде «сусідствувати» з ресурсами інших таких же користувачів.

Переваги:

 • низька ціна;
 • простота використання;
 • легка настройка.

Недоліки:

 • не призначений для сайтів з високим навантаженням.

Вибираючи виділений сервер, клієнт отримує все ресурсні потужності одного серверного комп'ютера.

Переваги:

 • безпека;
 • підходить для високонавантажених ресурсів;
 • гнучкість налаштувань;
 • можливість вибрати ОС і ПО.

Недоліки:

 • висока ціна.

Віртуальний сервер - це віртуальний аналог дедикейтед сервера. У цьому випадку швидкість завантаження сторінок залишається високою навіть тоді, коли нечисленні комп'ютери-сусіди відчувають високе навантаження.

Колокейшн - ще одна альтернатива, коли власне залізо клієнта розміщується в дата-центрах компанії-хостера.

Вибираємо хостинг за технічними параметрами

Вибір хостингу повинен базуватися на ряді ключових моментів. По-перше, тип сайту. Для невеликих сайтів-візиток і блогів через невисоких передбачуваних навантажень підійде shared hosting. Якщо у вас - великий проект, новинний портал або інтернет-магазин, єдиний робочий варіант - виділений сервер.

По-друге, кількість сайтів. Практично всі віртуальні хостинги мають обмеження на кількість одночасно підключених сайтів. На практиці це означає неможливість запустити велику кількість сайтів одночасно. На виділених серверах обмеження на кількість сайтів відсутня.

По-третє, передбачувана кількість користувачів. Чим більше людей заходить на сайт і використовують його, тим більше ресурсів сервера споживається. Для забезпечення безперебійної роботи сайту в умовах пікових навантажень вибирайте виділений сервер.

Нарешті, ПО. Популярні движки тому і популярні, що легко запустяться в умовах shared hosting. Для самописних CMS або малопоширених технологій підходить віртуальний або виділений сервер.

Вибір хостингу виходячи з послуг компанії

Технічні характеристики важливі, але зручність взаємодії з провайдером також багато що вирішує. Перш, ніж замовляти послуги, з'ясуйте наступні моменти.

 • Як працює техпідтримка, який графік на вихідних і в святкові дні. Постарайтеся дізнатися, наскільки агенти техпідтримки компетентні. Один з варіантів - написати в чат хостера у вихідні та оцінити швидкість і повноту відповіді.
 • З'ясуйте всі нюанси, що стосуються оплати, в першу чергу - які способи оплати приймаються і відповідають вашим потребам. З'ясуйте, чи проводиться повернення коштів, уточніть період, протягом якого гроші можна повернути, якщо рівень послуг вас не влаштовує.
 • Пошукайте відгуки про хостера. Повинні насторожити як надмірно хвалебні відгуки, так і повна їх відсутність.
 • Зверніть увагу на тестовий період. Серйозні компанії надають клієнтам можливість безкоштовно протестувати послуги протягом певного періоду, що становить від 7 до 30 днів.

Як вигідно купити хостинг

Хостингові компанії регулярно запускають акції, тому якщо ви хочете платити за послуги менше, стежте за анонсами на сайтах компаній та в соціальних мережах. Ще одна можливість заощадити - замовляти послуги на тривалий термін. Замовивши послуги на рік-два вперед, ви заощадите до півтори тисячі гривень в залежності від обраного хостера.

Дійте напевно: перед замовленням послуг зв'яжіться з підтримкою і уточніть, які зараз проводяться акції. Агент підтримки допоможе зорієнтуватися і вибрати оптимальний варіант з існуючих. Залишилися питання? Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером ☎️ 0 800 219 220.