CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен GROUP

Реєстрація домена group за 916.00 грн.

Показувати ціну group в

Вартість домену group
Реєстрація 916.00
Продовження 916.00
Трансфер 712.00
Відновлення 5345.00
Особливості group
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 3

.GROUP -  міжнародний домен верхнього рівня. Є універсальним доменом, без тематичної і географічної прив'язки.

Купити доменне ім'я в зоні .GROUP - правильний вибір як для першого, так і для другого сайту компанії. Просто додайте ім'я сайту зліва від точки, і отримаєте унікальне місце в доменній зоні світового масштабу. Web-адреса в зоні .GROUP не залежить від локації компанії і не прив'язана національно.

Для кого домен .GROUP?

З доменом .GROUP сучасний онлайн-світ став багатшим. Саме доменна зона .GROUP може дати власникові бажану онлайн-ідентичність, яка приверне аудиторію сайту. Домен .GROUP створений спеціально під комерційні, а також громадські організації, тому що зона .GROUP не має обмежень ні за тематикою, ні за форматом. У .GROUP можна реєструвати, як банківську групу, так і групу підтримки улюбленої спортивної команди. Тут, в .GROUP, можливості необмежені.

Трохи з історії домену .GROUP

З огляду на те, що найбільш популярні трьохбуквені доменні зони, такі як .com, .net і інші, переповнені, - настала ера нових доменних зон. Корпорація з управління доменними іменами і IP-адресами Donuts Inc. в 2016-му році заснувала новий домен .GROUP, поклавши на нього великі надії. Саме .GROUP стане популярним серед тих, хто йде в ногу з часом.

Реєстрація в зоні .GROUP дає ряд переваг:

 • миттєва реєстрація для .GROUP;
 • закриття персональних даних власника;
 • доступність в .GROUP вільних яскравих і звучних імен.

Якщо ви вирішили купити ім'я в зоні .GROUP, офіційний реєстратор CityHost забезпечить швидку реєстрацію та постійну технічну підтримку. За короткий час забезпечить появу сайту в мережі, з повною безпекою даних. А також надасть додаткові послуги, наприклад, хостингу. Ваш ресурс в зоні .GROUP зможе завжди перебувати на піку популярності пошукових систем. Легкість запам'ятовування доменної адреси в зоні .GROUP забезпечить йому місце в топі пошуку. Вашої організації стане доступним ім'я, готове розповісти свою власну унікальну історію. Якщо ви хочете швидко купити домен в зоні .GROUP, то цю процедуру можна з легкістю і підтримкою пройти у хостинг-провайдера CityHost.

Переваги реєстрації group у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації group у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен group, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.