CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен DONETSK.UA

Реєстрація домена donetsk.ua за 329.00 грн.

Показувати ціну donetsk.ua в

Вартість домену donetsk.ua
Реєстрація 329.00
Продовження 329.00
Трансфер 199.00
Відновлення 658.00
Особливості donetsk.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

Домен donetsk.ua відноситься до регіональних доменів третього рівня. Спочатку передбачалося, що домен donetsk.ua буде використовуватися, в першу чергу, жителями зазначеного міста, однак на сьогоднішній день він застосовується всіма бажаючими.

Обмежень на реєстрацію доменів donetsk.ua не існує. Купити може будь-хто після того як переконається в наявності вільних імен.

Для кого donetsk.ua?

На сьогоднішній день домен donetsk.ua активно використовується бізнесом, некомерційними та громадськими організаціями. Домени donetsk.ua можуть використовуватися також для створення інформаційних та аналітичних ресурсів.

Доменна зона donetsk.ua з'явилася давно, але сьогодні переживає друге народження. Частина сайтів пішла, інша прийшла. Таким чином відбувається оновлення інформаційної складової ресурсів в доменній зоні donetsk.ua, а також відвідувачів.

Серед інших причин придбати адреса в доменній зоні donetsk.ua виділяють:

Звучне ім'я. Доменна зона donetsk.ua відразу повідомляє своїм відвідувачам про те, що сайт призначений для жителів міста і області.
Різноманітність тематик. Доменна зона donetsk.ua дозволяє розташувати ресурс практично будь-якої спрямованості: бізнес, географія, історія, новини. Зав'язана на зазначеному регіоні доменна зона donetsk.ua дає можливість залучити на сайт цікавляться користувачів.
Цільовий трафік. Якщо власник ресурсу в доменній зоні donetsk.ua бажає отримати український трафік, пошукові системи в цьому допоможуть. Вони сприймають ресурси, розташовані в доменній зоні donetsk.ua як призначені для жителів Донецька, а тому дають певні переваги при просуванні.
Інші причини. Реєстрація імені donetsk.ua вигідна з багатьох інших причин. Кожен сам вирішує навіщо йому потрібно купити ресурс.

Трохи з історії donetsk.ua

Хоча реєстрація ресурсів в donetsk.ua завжди була відкритою, спочатку купити ім'я вирішували майже виключно жителі зазначеного регіону.

Згодом ситуація змінилася. Сьогодні donetsk.ua використовується не тільки українцями, а й навіть людьми з інших держав.

Щоб зареєструвати найменування в зазначеному сегменті українського інтернету рекомендується звернутися до нас, компанії CityHost. Ми пропонуємо вигідні умови і широкий набір інших послуг. Зокрема, хостинг, продовження або перенесення домену.

Переваги реєстрації donetsk.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації donetsk.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен donetsk.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.