CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен CX.UA

Реєстрація домена cx.ua за 99.00 грн.

Показувати ціну cx.ua в

Вартість домену cx.ua
Реєстрація 99.00
Продовження 159.00
Трансфер 27.00
Відновлення 99.00
Особливості cx.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

CX.UA - приватний домен другого рівня загального призначення. Є складовою частиною основного українського домену .UA. Домен CX.UA можуть зареєструвати, купити і продовжити його реєстрацію юридичні та фізичні особи всіх форм власності, громадяни і резиденти України, без обмежень. Домен користується великою популярністю завдяки своїй низькій вартості і великому вибору вільних доменних імен. На поточний момент містить більше доменів, ніж багато регіональних доменних зон, які доступні для реєстрації вже більше 20 років. Домен не дозволяє проводити трансфери (перенесення домену) від одного реєстратора до іншого.

Домен CX.UA реєструється в найстисліші терміни. Він підтримує символи латинського алфавіту.

Все, що вам потрібно зробити - це перевірити наявність вільного доменного імені в цій доменній зоні і зареєструвати його. Наша процедура покупки і реєстрації домену в цій доменній зоні в один клік максимально проста.

Для кого домен CX.UA?

Домен CX.UA відмінно підійде для сайтів як комерційних, так і некомерційних організацій будь-якої тематики, які працюють в Україні.

Велика свобода вибору, низька вартість, легкість реєстрації, що не вимагає додаткових документів, і привабливе звучання домену стали причиною його популярності.

Всі дії з доменом повністю автоматизовані і проводяться тільки через офіційного реєстратора доменних імен CityHost.

Цей домен підійде Вам, якщо Ваша мета:

 • Отримати переважно український трафік.
 • Створити сайт зі звучним ім'ям і привернути до нього увагу.
 • Купити один з найбільш недорогих доменів серед популярних доменних зон України.

Трохи з історії домену CX.UA

Домен CX.UA з'явився в кінці квітня 2015 року та став доступним для реєстрації в грудні 2015 року. Доменна зона набрала велику популярність і на поточний момент містить більше доменів, ніж багато регіональних доменних зон, які доступні для реєстрації вже більше 20 років.

Доменні імена CX.UA не перші в Україні, які відносяться до приватної доменної зоні. До таких доменів також відносяться домени CO.UA, BIZ.UA, PP.UA, AT.UA. Основна мета створення доменної зони CX.UA - дати можливість зареєструвати звучний домен в зоні загального призначення, адже більшість красивих доменів вже зайняті в доменах IN.UA, COM.UA.NET.UA та інших.

Адміністратором доменних імен в зоні CX.UA виступає офіційний реєстратор доменів в Україні та хостинг-провайдер CityHost, який працює на ринку вже більше 10 років і вважається одним з найбільш старих і надійних провайдерів. Тому нам сміливо можна довірити реєстрацію домену CX.UA або будь-якого іншого домену з більш ніж 100 доменних зон. 

Переваги реєстрації cx.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації cx.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен cx.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.