CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен CV.UA

Реєстрація домена cv.ua за 369.00 грн.

Показувати ціну cv.ua в

Вартість домену cv.ua
Реєстрація 369.00
Продовження 369.00
Трансфер 260.00
Відновлення 800.00
Особливості cv.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

 

CV.UA це регіональна доменна зона міста Чернівці та області. Спочатку реєстрація в доменній зоні існувала лише для жителів області і її адміністративного центру, але в подальшому це змінилося.

Сьогодні реєстрація домену в CV.UA доступна всім бажаючим. Доменна зона CV.UA працює по протоколу EPP, що передбачає автоматизовану реєстрацію. Використання даного протоколу означає завершення реєстрації через кілька хвилин після подачі заявки клієнтом.

Купити адресу в доменній зоні CV.UA можуть всі бажаючі, незалежно від місця проживання. Перед тим, як подати заявку на реєстрацію і купити домен в зоні CV.UA, слід переконатися в наявності вільної адреси.

Для кого CV.UA?

Перш за все, доменна зона CV.UA призначена для жителів міста Чернівці, а також компаній, які орієнтують свою діяльність на даний регіон.

Однак, доменна зона CV.UA також підійде і тим, хто хоче отримати гарну адресу домену, незалежно від того, для якого саме регіону призначений конкретний сайт.

Доменна зона CV.UA допускає створення імен англійською, російською та українською мовами. Таким чином, кожен власник ресурсу в CV.UA може підібрати гарні імена.

Вибирають доменну зону CV.UA, в основному, з трьох причин:

 • Доступність. Купити домен можна за кілька хвилин, а велика різноманітність вільних імен дозволяють знайти такий домен в CV.UA, який найбільше підходить під практично будь-які вимоги зацікавлених клієнтів.
 • Орієнтованість на Чернівці і область. CV.UA - найкращий спосіб просування в зазначеному регіоні.
 • Можливість покупки гарного домену за доступною ціною. Бізнес, який працює по всій Україні, може купити адреси кількох регіональних зон для представництва в кожній з них.

Трохи з історії CV.UA

Спочатку CV.UA існувала не для всіх. Щоб купити домен, необхідно було жити в потрібному регіоні, або бути власником організації, чия діяльність орієнтується, в першу чергу, на даний регіон.

З 2014 року ситуація змінилася, і тепер в CV.UA може реєструватися хто завгодно. Згодом CV.UA забезпечила можливість створювати імена не тільки англійською, а й російською та українською мовами. Це зручно практично для будь-якого користувача.

Купити домен у зазначеній зоні можна за допомогою компанії CityHost, перевіреного часом офіційного реєстратора доменних імен, який надає також послуги хостингу і оренди виділених і віртуальних серверів. Слідкуйте за оновленнями на сайті, а також новинами про спеціальні і акційні пропозиції по реєстрації, придбання і продовженню домену.

Переваги реєстрації cv.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації cv.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен cv.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.