CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен COOL

Реєстрація домена cool за 1504.00 грн.

Показувати ціну cool в

Вартість домену cool
Реєстрація 1504.00
Продовження 1504.00
Трансфер 1170.00
Відновлення 5799.00
Особливості cool
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 3

Домени cool використовуються в двох напрямках. Перш за все, це охолоджувальний обладнання та системи кондиціонування. З іншого боку, домени ідеально підходять для ресурсів, орієнтованих на молодіжну аудиторію для будь-якої держави світу.

Реєстрація адрес cool доступна всім бажаючим. Перед тим як купити ім'я в cool потрібно лише упевнитися в наявності вільних імен.

Для кого домен cool?

Перш за все, домени cool орієнтовані на бізнес і молодь. При цьому, якщо підприємці орієнтуються на буквальний переклад закінчення доменної зони cool, то для молоді це, в першу чергу, сленгове слово, що означає «круто».

Таким чином, бізнес розміщує в доменній зоні cool ресурси про складне охолоджувальному обладнанні, молодь - будь-які цікаві тематики починаючи з серіалів і закінчуючи вибором майбутньої професії. Особливість звучання доменної зони cool в тому, що будь-яка тема і будь-який ресурс буде виглядати «круто».

Серед основних причин популярності реєстрації в доменній зоні cool виділяють:

Тематики. У доменній зоні cool можуть розміщуватися як комерційні, так і некомерційні ресурси практично будь-якого напрямку. При цьому, всі вони будуть виглядати в доменній зоні дійсно на своєму місці.
Гарні імена. У доменній зоні можна купити красиві і легко запам'ятовуються назви для свого сайту. При цьому, запам'ятаються вони практично будь-якої цільової аудиторії, оскільки в будь-якому випадку, доменна зона cool буде звучати логічно саме для них.
Доступні ціни. Це ще одна перевага зазначеного сегмента інтернету. Отримати красиве звучне ім'я дляресурса можна по вкрай вигідною конкурентоспроможною ціною.

Трохи з історії домену cool

Адреси cool з'явилися відносно недавно і з самого початку сегмент позиціонував себе одночасно для бізнесу і молодого покоління. Тому сегмент cool відповідним чином розвивався.

Тут поруч знаходяться молодіжні неформальні форуми і мережеві представництва великого бізнесу.

Хоча реєстрація тут абсолютно вільна, рекомендується вибирати перевірену компанію для покупки імені. Наприклад, можна звернутися до нас, в компанію CityHost. Ми гарантуємо хороші умови, а також широкий набір додаткових послуг.

Наприклад, у нас можна купити послугу хостингу, перенести сайт зі старою майданчика або продовжити термін володіння ім'ям.

Переваги реєстрації cool у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації cool у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен cool, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.