CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен COMPANY

Реєстрація домена company за 832.00 грн.

Показувати ціну company в

Вартість домену company
Реєстрація 832.00
Продовження 832.00
Трансфер 498.00
Відновлення 5069.00
Особливості company
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 3

Домен company відноситься до доменів другого рівня. При цьому домени в company спеціально призначені для компаній, що бажають заявити про себе в перевіреному сегменті інтернету. Тут бізнес може виявити безліч хороших і вільних імен.

Реєстрація не вимагає ніяких додаткових перевірок або умов. Купити може хто завгодно. Заздалегідь необхідно лише переконатися в тому, що є вільні імена.

Для кого домен company?

Сегмент спеціально призначений для бізнесу.

Однак, серед сайтів company присутні і некомерційні структури, а також просто об'єднання, які бажають отримати престижну найменування в розвивається доменній зоні company.

Історія доменної зони company поки що невелика і це вкрай вигідно для молодих стартапів. Залишається можливість за привабливу ціну отримати якісне ім'я.

Існують також інші причини популярності доменної зони company. Серед основних:

Комерційний трафік. З точки зору багатьох, це найбільш цінний трафік в інтернеті. Пошукові системи знають про комерційну орієнтованості доменної зони company, а отже при інших рівних, у видачі вище буде сайт з зазначеної доменної зони company.
Ціни. Оскільки доменна зони company відноситься до країн, сегментам інтернету, реєстрація імен коштує досить дешево. При цьому, в доменній зоні company можна зберігати приватність володіння, що може вигідно підприємцям-початківцям.
Статус. Купити ім'я в комерційній доменній зоні company також служить ознакою високого статусу. Актуально для бізнесу.

Трохи з історії домену company

Оскільки company тільки робить свої перші кроки, даний розділ мережі поки не може похвалитися великими досягненнями. Проте, з'явившись в 2014 році сегмент майже відразу завоював велику популярність як серед простих користувачів, так і у бізнесу.

Однак, вже зараз в company зустрічаються не тільки комерційні, а й інформаційні та інші ресурси. Тут розташувалися творчі об'єднання, громадські організації та багато іншого.

Ми пропонуємо свої послуги по реєстрації найменування. Серед переваг - доступні ціни та широкий спектр додаткових послуг. Зокрема, послуги хостингу, перенесення зі старого на новий і продовження терміну володіння.

Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті, компанії CityHost, щоб завжди знати про нові акції та можливості купити дешевше.

Переваги реєстрації company у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації company у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен company, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.