CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен CO.UA

Реєстрація домена co.ua за 239.00 грн.

Показувати ціну co.ua в

Вартість домену co.ua
Реєстрація 239.00
Продовження 239.00
Трансфер 140.00
Відновлення 478.00
Особливості co.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 2 роки
Мінімальна кількість символів в імені 1

CO.UA- одна з найбільш популярних доменних зон в Україні, яка пропонує відмінні можливості для розвитку комерційного або громадського проекту в інтернеті. Це приватний український домен другого рівня, використовувати який може будь-який громадянин, а також індивідуальний підприємець або юридична особа. Є частиною національного домену першого рівня .UA.

Для кого домен CO.UA?

Кількість сайтів в доменному просторі CO.UA зростає з кожним днем, вказуючи на його широку затребуваність. З огляду на невелику конкуренцію, легкість реєстрації і швидку індексацію в пошукових системах, користувачі із задоволенням купують імена в цій зоні.

Реєстрація національного домену CO.UA буде цікава, в першу чергу, тим, чиї інтереси пов'язані з Україною. Свою назву зона отримала від скороченого написання слова "commercial" ("комерційний"). CO.UA дозволяє підкреслити географічну приналежність діяльності власника сайта.

CO.UA володіє великою кількістю вільних варіантів доменних імен в порівнянні із зоною COM.UA, завдяки набагато меншому поширенню кіберсквоттинга. Крім того, в зоні CO.UA нижча ціна реєстрації та вартості продовження. Адреси сайту в зоні CO.UA виглядають коротко і лаконічно, завдяки чому відмінно запам'ятовуються відвідувачами. Купити привабливу адресу в зоні CO.UA може абсолютно будь-який бажаючий, ніяких обмежень тут не передбачено.

Якщо Ви хочете купити домен з прив'язкою до певної географічної місцевості, то CO.UA є одним з кращих рішень в цій доменній зоні. Сайти CO.UA залучають в основному національний трафік, розташовуючись на перших рядках пошукової видачі відповідного регіону. Поспішайте купити гарний домен в зоні CO.UA, поки цього не зробив хтось інший. Зареєструвати домен можна за ціною всього від 100 гривень на рік.

CO.UA ідеально підійде, якщо Ви:

 • Хочете залучити відвідувачів переважно з України.
 • Використовувати коротку, співзвучну Вашому роду діяльності назву сайту.
 • Хочете заощадити на вартості домену, але не на якості просування сайту.

Незважаючи на те, що CO.UA є приватним доменом, він працює по протоколу EPP. Це гарантує нам, як офіційному реєстратору українських доменних імен, моментальну обробку заявок на реєстрацію, продовження або зміну в доменних іменах.

Трохи з історії домену CO.UA

Доменна зона CO.UA була вперше делегована в 2005 році у зв'язку з браком вільних імен в зоні COM.UA. Всього за 10 років кількість реєстрацій в ній перетнула бар'єр в 10 мільйонів доменних імен, після чого зона CO.UA була визнана однією з найбільш швидкозростаючих зон в українському сегменті Інтернету. Стабільні показники по збільшенню кількості зареєстрованих сторінок вона зберігає і сьогодні. Щорічний приріст в цій зоні становить від декількох десятків до сотень тисяч нових сайтів.

Слідкуйте за новинами та акційними пропозиціями на реєстрацію доменів, які передбачають як знижки, так і особливі умови на супутні послуги, як, наприклад, безкоштовний хостинг при покупці домена.

Переваги реєстрації co.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації co.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен co.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.