CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен CN.UA

Реєстрація домена cn.ua за 399.00 грн.

Показувати ціну cn.ua в

Вартість домену cn.ua
Реєстрація 399.00
Продовження 399.00
Трансфер 300.00
Відновлення 700.00
Особливості cn.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

CN.UA - регіональний домен Чернігова та прилеглої до даного адміністративного центру області. Реєстрація домену доступна всім бажаючим.

Доменна зона доступна бізнесу, некомерційним організаціям, приватним особам. Перед реєстрацією, будь ласка, переконайтеся в наявності вільного необхідного домену.

Для кого CN.UA?

Доменна зона CN.UA користується попитом приватних осіб і організацій усіх формам власності, які діють на території Чернігова та прилеглих до неї областей.

Популярністю доменна зона CN.UA користується через низьку вартість реєстрації домену, пріоритетність для ранжування з боку пошукових систем. Якщо власнику ресурсу потрібен український трафік із зазначеного регіону, придбання домену CN.UA - найкраще рішення з усіх точок зору.

Інша причина популярності CN.UA - великий вибір вільних імен. Доменна зона пропонує імена російською, українською та англійською мовами

Третя причина популярності доменної зони CN.UA - наявність вільного гучного імені. Власник ресурсу легко підбере відповідний домен для себе.

Реєстрація домену в CN.UA займає кілька хвилин. Практично відразу після відправлення заявки "купити", клієнт отримує ім'я в своє розпорядження. Доменна зона CN.UA працює за сучасними стандартами.

Рішення купити домен в такій регіональної доменній зоні як CN.UA іноді приймається бізнесом, який орієнтований на конкретний регіон або має в ньому представництво. В останньому випадку крім доменної зони CN.UA слід купити адреси в інших регіональних зонах.

Трохи з історії CN.UA

Незважаючи на те, що доменна зона CN.UA спочатку передбачалася як виключно регіональна, подальший розвиток змінив зазначені плани.

Поява великої кількості розважальних, пізнавальних та інших ресурсів, орієнтованих на всіх українців, а часом і на більш широку аудиторію призвело до зміни підходу до CN.UA.

Сьогодні купити домен в CN.UA вирішують багато людей, а умови відкритої реєстрації для бажаючих гарантують подальший розвиток даного сегмента.

CityHost пропонує реєстрацію в CN.UA терміном на один рік. Продовження можливе на той же проміжок часу.

Домен в CN.UA - надійний спосіб отримати звучну адресу з мінімальними витратами. CityHost - перевірений часом офіційний реєстратор доменних імен, надає послуги хостингу та оренди виділених і віртуальних серверів.

Переваги реєстрації cn.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації cn.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен cn.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.