CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен укр

Реєстрація домена укр за 349.00 грн.

Показувати ціну укр в

Вартість домену укр
Реєстрація 349.00
Продовження 349.00
Трансфер 255.00
Відновлення 698.00
Особливості укр
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 0

.УКР - інтернаціоналізована національна доменна зона верхнього рівня для України разом з доменною зоною .UA., призначена для реєстрації доменних імен, що мають відношення до України. Веде свою історію з 2013 року. Є складовою частиною міжнародної системи доменних імен, яку адмініструє "Інтернет-корпорація з присвоєння імен і номерів" (ICANN).

Головна і відмінна риса реєстрації домену УКР від доменної зони .UA - відсутність необхідності мати власну торгову марку (ТМ). Перше, що потрібно зробити претендентові, - це перевірити наявність вільного доменного імені в зоні УКР.

Важливо відзначити, що домен .УКР підтримує тільки кирилицю та не підтримує латинські символи. Для доменного імені можна навіть використовувати унікальні літери українського алфавіту, такі як "і", "ї", "є", "ґ" та ін.

Для кого домен .УКР?

Якщо вам важливі статусність, впізнаваність і звучність імені вашого домену на рідній для відвідувачів вашого сайту мові, вам слід купити домен .УКР.

При створенні доменної зони .УКР передбачалося, що домен стане першорядним доменом для українських сайтів, поряд з доменом .UA. Дійсно, можливості домену та його ранжування пошуковими системами аналогічні національному домену верхнього рівня.

Домен .УКР чудово підходить для сайту будь-якої компанії, а також фізичної особи, різноманітної тематики та напрямку діяльності, які працюють на території України. Вільна реєстрація домену УКР і відносно невисока вартість покупки і подовження реєстрації додали доменній зоні ще більшої популярності. У той же час, це нова доменна зона, яка відносно вільна і в ній ще досить легко підібрати потрібне вам ім'я.

Всі дії з доменом повністю автоматизовані і проводяться через офіційних реєстраторів доменних імен, до яких відноситься і CityHost. Переконавшись, що бажане доменне ім'я вільне, поспішайте купити домен УКР.

Цей домен підійде Вам, якщо Ваша мета:

 • зареєструвати доменне ім'я у впізнаваній і популярній доменній зоні, яке легко запам'ятовується та пишеться кирилицею,
 • створити сайт зі звучним та зрозумілим ім'ям і привернути до нього увагу.

Трохи з історії домену .УКР

Рішення про делегування Україні домену .УКР було прийнято 28 лютого 2013 року на засіданні ради директорів ICANN. Вже 21 серпня 2013 року був запущений перший сайт в цій доменній зоні - сайт Президента України: президент.укр.

За перший рік було проведено більш ніж 8 тисяч реєстрацій доменних імен.

Спочатку реєстрація думену УКР була доступна тільки для власників зареєстрованих торгових марок аналогічно правилам реєстрації домену .UA. З квітня 2014 року реєстрація була відкрита для всіх бажаючих. Сьогодні більшість власників домену використовують його як другорядний, в тому числі, в якості захисту від кіберсквотингу.

Оператором реєстру даних доменної зони .УКР є компанія ТОВ "Технічний Центр Інтернет".

Переваги реєстрації укр у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації укр у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен укр, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.