CityHost.UA
Допомога і підтримка

Хелло Хостинг – 31% на хостинг та VDS

action

Хелло Хостинг! 31% на хостинг та віртуальні сервери від Cityhost.

Хостинг провайдер Cityhost в цьому році вирішив не різати гарбуза, а різати ціни. Ми підготували для вас знижку на реєстрацію або продовження хостингу та віртуальних серверів у розмірі – 31%.

Чому 31? Тому, що Хелловін святкують саме 31 жовтня. Розуміючи заклопотаність клієнтів знижка буде діяти не тільки цього дня. У вас буде аж 5 днів, щоб купити новий або продовжити існуючий хостинг чи віртуальний сервер зі знижкою.

Акція діє з 25.10.2020 по 31.10.2020 року.

Як скористатись знижкою?

Все максимально просто. Беріть промокод в закріпленому повідомленні нашого Telegram каналу: https://t.me/cityhostua, вказуйте його при оформленні нової або продовженні існуючої послуги і отримайте рахунок за мінусом знижки.

На які тарифи розповсюджується знижка?

В період з 25.10.2020 по 31.10.2020 року ви можете купити новий або продовжити існуючий хостинг та віртуальний сервер в будь-якому тарифі.

При оплаті на який період можна отримати знижку?

Знижку по промокоду можна отримати при оплаті хостингу або віртуального серверу на будь-який період. Хочете на місяць, а хочете на два роки – без проблем. Використовуйте код і отримайте знижку. Та пам’ятайте – чим більший період оплати, тим більша знижка.

Як ще й заробити на цьому?

Просто! Передайте знайомим ваше реферальне посилання (можна взяти тут) та промокод. Нехай вони отримають послуги зі знижкою 31%, а ви 10% від усіх їх витрат.

Отримайте – 31% на хостинг та віртуальні сервери! Промокод в закріпленому повідомленні нашого Telegram каналу: https://t.me/cityhostua

🎃 Поспішайте, 31.10.2020 року о 00:00, акція перетвориться на тикву…