CityHost.UA
Допомога і підтримка

Директор з маркетингу Cityhost стане Дідом Морозом.

action

 

29 і 30 грудня 2020 року, з 11:00 до 17:00 години, директор з маркетингу Cityhost Олег Рівтін перетвориться на Діда Мороза. У цей час, клієнти можуть подзвонити в Cityhost, поговорити з Дідом Морозом, загати бажання й отримати подарунки. 

Подарунки дістануться тим, хто добре себе поводив у цьому році і розповість вірш. 

Дідусь вже підготував подарунки, серед яких:

  • Продовження хостингу на 1 місяць.
  • Продовження хостингу на 6 місяців.
  • Знижка 50% на продовження хостингу.
  • Знижка 30% на продовження віртуального серверу.
  • 200 гривень на баланс в системі.

Починаючи з 31.12.2020 і до 03.01.2021 року свій вірш можна буде записати на автовідповідач і взяти участь у розіграші головного призу - сертифікату на 1000 гривень в магазин Comfy.

Головний приз буде розіграний серед усіх конкурсантів - тих, хто спілкувався з Дідом Морозом особисто і тих, хто запише вірш на автовідповідач.

Щоб поспілкуватись з дідусем треба подзвонити у вказані дні та час за звичайним номером підтримки: 0(800)219-220 та обрати в голосовому меню пункт 1. 

Готуйте вірші та готуйтесь до подарунків. 


Умови проведення акції:

Акція буде діяти з 29.12.2020 по 03.01.2021 року.
29 і 30 грудня з 11:00 до 17:00 за київським часом ви зможете поговорити з Дідом Морозом особисто і отримати миттєві подарунки.
В інші дні вірш можна буде записати на автовідповідач і взяти участь у розіграші суперпризу. У разі запису вірша на автовідповідач моментальні призи не передбачені, тільки участь у розіграші суперпризу.
Отримати подарунки зможуть виключно клієнти компанії Cityhost назвавши свій ID в системі. 
Один користувач може отримати один моментальний приз.
У разі отримання знижки на хостинг або віртуальний сервер, вона буде розповсюджуватись на замовлення або продовження будь-яких тарифів та на будь-який з доступних періодів оплати. 
У разі отримання грошового подарунку, 200 гривень будуть нараховані на баланс в системі Cityhost. Витратити їх можна на замовлення або продовження будь-яких послуг.
Cityhost лишає за собою право записувати телефонні розмови та використовувати їх в маркетингових цілях.
Головний приз – сертифікат в магазин Comfy на 1000 гривень буде розіграний серед усіх учасників акції за допомогою сервісу random 05.01.2021 року.  Сертифікат буде відправлено перевізником «Нова Пошта» виключно в межах України окрім тимчасово окупованих територій.
Розподіл подарунків буде відбуватись за особистим рішенням співробітників компанії.