CityHost.UA
Допомога і підтримка

Цей день настав – чорна п’ятниця в Cityhost!

action


Хостинг провайдер і реєстратор доменних імен Cityhost підготував знижки в традиційний день розпродажів. У період з 26 по 29 листопада 2020 включно, клієнти можуть купити або продовжити хостинги і віртуальні сервери зі знижкою 50%. Крім цього –  діють спеціальні ціни на реєстрацію та продовження популярних доменів:

  • com.ua – 219 грн/рік.
  • com – 309 грн/рік.
  • kiev.ua – 199 грн/рік.
  • cx.ua – 59 грн/рік.
  • ua – 999 грн/рік.

Для реєстрації або продовження доменів за акційною ціною не потрібно вводити промокод. Для зручності ціни вже встановлені зі знижкою. Просто замов новий або продовжи існуючий домен. Зверни увагу: можна продовжити домен на кілька років!

Промокод для отримання знижки на хостинг і віртуальні сервери в нашому Telegram каналі:

Отримати промокод


Період акції та тарифи на які розповсюджується пропозиція:

Промокод та спеціальні ціни на домени будуть актуальні у період з 26 по 29 листопада 2020 року включно. Можна замовити або продовжити, будь-які, тарифи хостингу та віртуальних серверів, купити або продовжити, будь-яку, кількість доменів. Один промокод можна використати для однієї послуги одноразово.

Як отримати знижку?

Переходь в наш Telegram канал, підписуйся, бери промокод в закріпленому повідомленні та вказуй його при замовленні або продовженні послуг.

Наш Telegram канал: https://t.me/cityhostua

Як ще й заробити на цьому?

Передай знайомим реферальне посилання (можна взяти тут) та промокод. Нехай вони реєструють послуги зі знижкою 50%, а ти отримаєшь 10% від усіх їх витрат. 

Гарних покупок!

Твій рідний хостинг Cityhost.

Отримати промокод