CityHost.UA
Допомога і підтримка

Безкоштовний домен від CityHost.ua

Термін дії акції закінчився

Даний акційний тариф неактуальний

Акційний тариф «Подарунок» — купіть хостинг та отримайте український домен безкоштовно!

  • Місце на диску: 3000 Мб
  • Окремих сайтів: 5
  • Кількість піддоменів, поштових скриньок, MySQL - необмежено
  • ДОМЕН БЕЗКОШТОВНО
  • Ціна: 1 міс. - 45грн; 3 міс. - 115грн; 6 міс. - 210грн; 12 міс. - 379грн

Ми із задоволенням подаруємо вам домен у будь-якій українській доменній зоні*! При замовленні віртуального хостингу в тарифному плані «Подарунок» у вас з'явиться можливість зареєструвати чи продовжити будь-який український домен безкоштовно. Поза акції ціни на домени становлять від 30 до 73 грн, але купуючи хостинг-тариф «Подарунок», ви отримуєте домен абсолютно безкоштовно**. Коли у вас вже є готовий сайт, вам необхідно його назвати (купити домен) і розмістити на хостингу. Ці послуги хоч і супутні, але зазвичай сплачуються окремо. Вибираючи нас як свого хостинг-провайдера, ви отримаєте домен абсолютно безкоштовно**. Для отримання домену необхідно лише сплатити хостинг терміном не менше ніж на 6 місяців.

При замовленні тарифу «Подарунок» не забудьте обрати для себе безкоштовний домен.
Тариф «Подарунок» діє тільки для нового замовлення, перехід в даний тариф неможливий.

*Будь-який український домен: (com.ua, kiev.ua, net.ua, od.ua, odessa.ua, org.ua, in.ua, co.ua, biz.ua, dp.ua, lviv.ua, dn.ua, donetsk.ua, lg.ua, ck.ua, cv.ua, chernovtsy.ua, zp.ua, pl.ua, poltava.ua, if.ua, kh.ua, kharkov.ua, rv.ua, ks.ua, zaporizhzhe.ua, lugansk.ua, vn.ua, vinnica.ua, uz.ua, km.ua, cn.ua, volyn.ua, lutsk.ua, sumy.ua, kr.ua, kirovograd.ua, te.ua, sm.ua, kharkiv.ua, crimea.ua, sebastopol.ua, yalta.ua, lt.ua, zt.ua, rovno.ua, mk.ua)

**Домен безкоштовно за умови оплати тарифу «Подарунок» терміном не менше ніж на 6 місяців.

Домен, отриманий у подарунок, може бути переданий на обслуговування в іншу компанію лише за умови оплати повної вартості домену.