CityHost.UA
Допомога і підтримка

Акція «Комфортний переїзд» — перенесіть сайт і користуйтеся хостингом 2 місяці безкоштовно!

Термін дії акції закінчився

Вас не влаштовує ваш хостинг-провайдер? Послуги вашого хостингу не завжди стабільні, і сайт часто недоступний? Вас не влаштовує технічна підтримка? Вам необхідний дійсно якісний хостинг?

Хостинг-провайдер CityHost.ua оголошує про початок безпрецедентної акції — «Комфортний переїзд»! За умовами акції, при перенесенні вже існуючого сайту від іншого хостинг-провайдера в компанію CityHost.ua ви отримуєте хостинг безкоштовно на період 2 місяці. Ви будете повноправним клієнтом хостинг-провайдера CityHost.ua, при цьому не оплачуючи послуги.

Як стати учасником акції та отримати хостинг на 2 місяці безкоштовно.
Для замовлення активними є всі діючі тарифні пакети віртуального хостингу. Для участі в акції та отримання хостингу безкоштовно вам необхідно пройти стандартну процедуру реєстрації на нашому сайті, обрати бажаний тариф хостингу й відправити заявку. Після цього надішліть листа на billing@cityhost.net.ua, вказавши адресу сайту, який потрібно перенести, назву поточного хостинг-провайдера, тарифний план та причини переїзду.

Умови участі в акції.
На момент оформлення заявки на отримання хостингу безкоштовно ваш сайт повинен розміщуватися на серверах вашого поточного хостинг-провайдера. По закінченню двомісячного періоду користування безкоштовним хостингом у вас буде вибір — сплатити послугу та продовжити комфортну роботу на стабільному, якісному хостингу від CityHost.ua, або ж вибрати іншого провайдера.

Станьте учасником акції «Комфортний переїзд» прямо зараз! Отримайте хостинг безкоштовно на 2 місяці й насолоджуйтесь комфортним розміщенням своїх веб-сайтів на стабільних серверах професійного українського хостингу!

* Акція не поширюється на сайти, вже розміщені на серверах хостинг-провайдера CityHost.ua.
* Акція не поширюється на сайти, розміщені на безкоштовному хостингу.
* Акція діє до 31 березня 2012 року.